رویه ارسال سفارش

تحویل اکسپرس وارکالا چیست ؟
اکسپرس وارکالا به معنی ارسال سفارشات داخل شهر تهران، مطابق با بازه زمانی انتخاب شده توسط مشتریان می باشد.
پرداخت در محل
امکان پرداخت در محل برای عزیزان تهرانی فعال می باشد، توجه داشته باشید که در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.
نحوه تحویل گرفتن سفارش
*برای دریافت سفارش خود از مامورین ارسال وارکالا حتما باید کارت شنایی معتبر ارائه دهید.
* کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.
* همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.
* لازم است در شهرهای تحت پوشش اکسپرس، تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
* تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
* سفارشات خارج از شهر تهران از طریق پست پیشتاز و طی مدت زمان 2 تا 8 روز کاری تحویل شما خواهند شد.
* هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز با تعرفه مصوب اداره ی پست محاسبه میشود.
لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:
باربری ، پست ، تیپاکس و غیره... تنها مسئول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط  نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
* روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل 1 روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.
توجه: روش ارسال کالا را با دقت انتخاب کنید، ارسال از طریق تیپاکس و باربری پس کرایه می باشد و شما عزیزان باید هزینه ارسال کالا را درب منزل پرداخت کنید. توجه داشته باشید که در صورتی که روش ارسال کالا را اشتباه انتخاب کنید و هزینه ارسال بر خلاف انتظار شما شود، می توانید کالا را بدون خارج کردن از بسته بندی اولیه برای ما ارسال کنید ولی وارکالا برای بازگشت مبلغ به حساب شما هزینه تیپاکس و باربری را کسر می کند و باقی مانده مبلغ را برای شما واریز می کند. برای مثال اگر قیمت یک محصول ۸۰۰ هزار تومان باشد و هزینه تیپاکس آن ۲۰۰ هزار تومان شود و شما نخواهید آن را پرداخت کنید، بعد از اینکه محصول را برای وارکالا ارسال کردید، مبلغ ۲۰۰ هزار تومان از مبلغ کل محصول (۸۰۰ هزار تومان) کسر می شود و ۶۰۰ هزار تومان به حساب شما واریز می شود.
نظرات