Loading...

نحوه ثبت سفارش

چطور در وارکالا سفارش خود را ثبت کنم ؟

مرحله اول آموزش ثبت سفارش با عضویت در وارکالا

از فروشگاه اینترنتی وارکالا می توانید به عنوان مهمان سفارش ثبت کنید و هم می توانید ثبت نام کنیدبعدش سفارش ثبت کنید.
خوب اول به شما  یاد میدم چطوری ثبت نام کنید در سایت وارکالا و بعد سفارش ثبت کنید!
                                     
خوب عکس با دقت نگاه کنید مربع قرمز رنگ و یک فلش قرمز بهش اشاره کرده روی گزینه ثبت نام کلیک کنید !
وبعد کلیک کردن روی ثبت نام وارد صفحه جدید می شید که باید مشخصات فردی خودرا پر کنید مثل نام و شماره و آدرس و غیره و جاهایی که مربع قرمز کشیدم و فلش به سمت شون کشیدم یعنی ضروری هست و برای ثبت نام باید مشخصات کامل بدید.
نکته مهم (1) به عکس زیر دقت کنید بعد از پر کردن مشخصات فردی خود یه گزینه هست کد مقابل را وارد کنید دقیقا باید اون کد را مثل شک زیر جلوش وارد کنید.
نکته مهم (2) بعد از این که کد را وارد کردید زیر همون دقیقا سمت راست یک گزینه هست که باید مثل شکل زیر تیک شو بزنید که متن توافقنامه یا قوانین و مقررات
سایت وارکالا هست که می توانید مطالعه بفرمایید.
نکته مهم (3) و در آخر روی گزینه زرد رنگ تکمیل ثبت نام کلیک کنید !
                                                 
و مرحله آخر  کد تاییده برای شما ارسال میشه از طریق ایمیل که شامل کد هست و لینک فعال سازی که میتوانید با وارد کردن کد در سایت اونجایی که کادر سبز کشیدم و زدن دکمه ( تائید حساب کابربری ) ثبت نام شما تکمیل میشه. 
نکته مهم (4) هم می توانید با کد فعال سازی کنید اکانت رو هم با لینکی که در ایمیل زیر کد براتون ارسال میشه به راحتی میتوانید با فشردن لینک فعال سازی که براتون میاد کلیک کنید که اکانت شما فعال بشه!                                                                                     
تبریک میگم شما با موفقیت عضو شدید.

مرحله دوم آموزش ثبت سفارش به عنوان مهمان وارکالا

خوب در این مرحله به شما آموزش میدم چطوری به عنوان مهمان سفارش خود را ثبت کنید.خوب محصول مورد نظر خودرا پیدا کنید و باز کنید مثل عکس زیر که در داخل صفحه محصول هست بعد گزینه افزودن به سبد خرید کلیک کنید همون گزینه ای که در کادر قرمز هست و فلش قرمز سمتش کشیدم بعد از فشار دادن اون دکمه بعد از 5 ثانیه وارد صفحه جدید به صورت اتوماتیک می شوید.
که پایین عکسشو میزارم همان طور که مشاهده می کنید میتوانید با فشار دادن دکمه (+ یا -) می توانید تعداد مورد نیاز از اون محصول مشخص کنید مثلا 2 عدد و غیره و قابل ذکر هست موجودی سایت برحسب موجودی انبار وارکالا هست اگر نتوانید بیشتر از 2 عدد یا غیره سفارش بدید یعنی موجودی انبار وارکالا 1 عدد هست و غیره و بعد از مشخص کردن تعداد محصول میریم سراغ پیغام اگر سوالی دارید یا نیاز به گفتن نکته یا هرچیزی که نیاز هست اطلاع داده شود می توانید در اون قسمت تایپ کنید. و میتوانیداگر کد تخفیف دارید زیر پیغام ها جای خالی کد تخفیف وارد کنید.
نکته بسیار مهم بعد از وارد کردن تعداد کالا و پیغام اگر داشتید و کد تخفیف اگر داشتید وارد کردید گزینه زرد رنگ تائیدسفارش می زنید.
نکته :می توانید قسمت پیغام و کد تخفیف هم خالی بزارید گزینه زرد رنگ تائیدسفارش بزنید.
 نکته :خوب بعد از زدن گزینه زرد رنگ تائید سفارش به صورت اتوماتیک وارد صفحه جدید می شوید که عکسش براتون میزارم پایین همان طور که میبینید توی کادر قرمز رنگ گذاشتم همه شون چون باید همه جاهای خالی با مشخصات فردی خود پر کنید به صورت دقیق بعد از وارد کردن اسم و شهر وکد پستی و غیره و بعد از وارد کردن مشخصات اگر در تهران باشید می توانید ساعت انتخاب کنید که کی کالا به دست شما برسه ولی اگر در خارج از تهران باشید گزینه پست پیشتاز برای شما نمایش داده می شه و اینکه نمی توانید زمان برای تحویل کالا انتخاب کنید  حالا بعد از وارد کردن کامل مشخصات و انتخاب زمان تحویل کالا روی گزینه ادامه ثبت سفارش کلیک می کنید
مرحله آخر
خوب در مرحله اخر حالا فقط کافیه روش پرداخت انتخاب کنید اگر در تهران باشید می توانید پرداخت در محل داشته باشید و هم پرداخت آنلاین بانک سامان و غیره. و حتی می توانید پیش فاکتور خودرا چک کنید یا اگر شرکت هستید و نیاز به پیش فاکتور دارید می توانید روی گزینه اش کلیک کنید و با فشار دادن دکمه Ctrl + p باید اول Ctrl نگردارید بعد P بزنید این مهم هست 
نکته مهم : اگر از محدوده تهران خارج باشید باید قبل ارسال پرداخت آنلاین انجام بشه و کالا برای شما پست پیشتاز میشه و 24 ساعت تا 48 ساعت کاری به دست شما میرسه.
و مرحله اخر روی گزینه زرد رنگ ادامه ثبت سفارش کلیک کنید تا سفارش شما با موفقیت ثبت بشه.
نظرات
  • 28421177 021 | 28423413 021
  • هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌ روز پاسخگوی شما هستیم
  • payinplaceپرداخت در محل
  • express-deliveryتحویل اکسپرس
  • originial-guaranteeضمانت اصل بودن کالا
  • price-gurantee7 روز ضمانت بازگشت
  logo-samandehi