Loading...

اتو بخریم یا بخارگر؟

|
اتو بخریم یا بخارگر؟

اتو بخریم یا بخارگر؟
برای پاسخ به این سوال ، ابتدا به بررسی تعریف بخارگر می پردازیم و بعد از آشنایی با بخارگر ، نقاط قوت و ضعف آن را مقایسه می کنیم و نتیجه گیری می کنیم که بخارگر بهتر است یا اتو؟
بخارگر چیست؟
بخارگرها ابزارهای جدیدی هستند که امروزه طراحی شده اند و برای اتو کردن لباس و... استفاده می شوند. بخارگرها آب مخزن خود را تبخیر و تبدیل به بخار می کند. با استفاده از بخار حاصله ، چین و چروک لباس ها از بین می رود و مثل روز اول نو و تازه می شوند. انواع بخارگر های دستی و ایستاده با قیمت های مختلف در بازار وجود دارد.
برای خرید یک بخارگر دستی خوب حتما به وزن آن توجه کنید. چرا که در تمام مدت زمان اتو دادن بخار گر در دستان شما قرار دارد و چون میز اتویی وجود ندارد ، همه وزن آن به دستان شما وارد می شود. اگر بخارگر سنگین باشد باعث خستگی دستان شما می شود و در نتیجه نمی توانید تعداد زیادی لباس را به یک باره اتو دهید. بخارگرهای ایستاده دارای مخزن آب مجزا در پایه هستند و سری خروج بخار با استفاده از شلنگ به مخزن متصل می شود ، در نتیجه کار کردن با بخارگرهای ایستاده راحت تر است و باعث خستگی دستان شما نمی شود. همچنین بخارگر های ایستاده به دلیل مخزن بزرگی که دارند نیاز به پر کردن پی در پی ندارند و با یک بار پر کردن می توانید تعداد زیادی لباس را اتو دهید.

 بخارگر بهتر است یا اتو؟
با بخارگر می توانید انواع لباس های ساده و مجلسی ، پرده ، روتختی ، رومبلی و ... را در مدت زمان کوتاهی اتو دهید. با خرید یک بخارگر خوب می توانید پرده های خود را روی چوب پرده به سرعت اتو دهید و دیگر نیازی نیست ساعت ها وقت خود را هدر دهید تا با استفاده از اتوهای قدیمی آنها را اتو دهید. در حقیقت مزیت بخارگرها این است که امکان اتوکشی عمودی را برای شما فراهم می کنند. البته به این نکته توجه کنید که با استفاده از بخارگر نمی توانید خط اتو ایجاد کنید و در این مورد اتو نسبت به بخارگر برتری دارد. در پایان برای جمع بندی باید گفت که هیچ گونه قطعیتی وجود ندارد که بخارگر بهتر است یا اتو. هر شخصی با توجه به نیاز خود و انتظاری که از اتو دادن لباس های خود دارد می تواند بخارگر یا اتو را انتخاب کند. هر یک از این دستگاه ها مزیت ها و معایب خاص خود را دارند که با توجه به انتظارات خود می توانید دستگاه مناسب خود را انتخاب کنید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که فقط از بخارگر یا فقط از اتو استفاده کنند اما در مقابل افرادی نیز وجود دارند که وجود هر دو را با هم ترجیح می دهند و هر دو را خریداری می کنند.

0
نظرات
    ارسال نظر
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.