Loading...

معرفی برند کرشر

|
معرفی برند کرشر

کرشر که به نام کارچر نیز شناخته شده است از برندهای معروف و شناخته شده ی آلمانی می باشد. تولید و ساخت هیترها، بخاری های کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها شروع فعالیت این برند بود. این شرکت آلمانی برای اولین بار در سال 1935 در شهر وینندن آلمان احداث و تاسیس گردید.

اولین طراح و تولید کننده ی واترجت فشار قوی( کارواش)آب گرم کمپانی کرشر می باشد که در سال 1950 آن را در بازارهای کشورهای واقع در اروپا معرفی کرد. با تلاش های مداوم این شرکت، سرانجام توانست یک کارخانه را در کشور فرانسه در سال 1964 برپا کند.

دستگاه سرامیک شوی و فرش شوی کمپانی کرشر

فعالیت اصلی این شرکت در زمینه ی طراحی و تولید واترجت فشار قوی می باشد که به طور رسمی تر آن را در سال 1974 آغاز کرد. این شرکت آلمانی تولیدات گسترده ای در مدل های مختلف این محصول دارد که شامل موارد زیر می باشند:

واترجت های فشار قوی خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی، بنزینی و دیزلی، تک فاز و سه فاز، آب گرم و سرد.

همچنین از دیگر محصولات این کمپانی می توان موارد زیر را نام برد: تولیدکننده سیستم تصفیه آب صنعتی و خانگی ، طراح و تولید کننده ی انواعی از کف شوی های صنعتی ، انواع کارواش های مکانیزه ، انواعی از جاروب های خیابانی

این موارد نمونه هایی از فعالیت کمپانی کرشر می باشد. فعالیت های این شرکت آنچنان گسترده می باشد که آن را تبدیل به یک برند شناخته شده نه تنها در کشور آلمان بلکه در سراسر دنیا کرده است.

کارواش خانوادگی کرشر

همچنین این کمپانی دارای افتخارات زیادی می باشد و همیشه بین صد رتبه برتر برندهای آلمانی بوده است. این برند دارای نمایندگی و شعبه در کشورهایی همچون چین، اسلوواکی، ترکیه، برزیل، هلند، لهستان، لیختن اشتاین و... می باشد.

همچنین برند آلمانی کرشر دارای فعالیت های فرهنگی از جمله فعالیت آب رسانی و امداد با دستگاه های تصفیه، نظافت  اماکن تاریخی و همچنین حفظ منابع طبیعی می باشد.

تنوع محصولات این برند بسیار بالا می باشد و در ساخت آن ها بیش از1000 نیروی فعال و مجرب مشغول به کار و فعالیت می باشند تا بتوانند کمپانی کارچر را به این مقام برسانند.

0
نظرات
    ارسال نظر
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.