Loading...

معرفی برند لینک سیس

|
معرفی برند لینک سیس

لینک سیس یکی از شرکت های معروف آمریکایی می باشد که فعالیت هایی در زمینه ی فروش تجهیزات سخت افزاری شبکه را برای مکان های مختلف از جمله خانه ها و ادارات دارد.این شرکت برای اولین بار در سال 1988 تاسیس شد. دو زوج تایوانی که برای اقامت به آمریکا مهاجرت کرده بودند، این شرکت را راه اندازی کردند.

اولین محصولی که توسط این برند آمریکایی به خط تولید رسید، ساخت دستگاه هایی بود که قابلیت به اشتراک گذاری پرینتر در آن تعبیه شده بود. کاربرد این دستگاه این بود که می توانست  باعث اتصال چندین کامپیوتر رومیزی به یک پرینتر مشترک شود. بعد از گذشت مدت زمانی، عرصه فعالیت های کمپانی لینک سیس گسترش یافت و شروع به تولید محصولاتی همچون کارت های شبکه و هاب ها کرد.

محصولات لینک سیس

در سال 2003 این دو زوج تصمیم به فروش برند خود کردند و در نهایت به کمپانی سیسکو آن را واگذار کردند. کمپانی سیسکو نیز تصمیم به فروش برند لینک سیس کرد. این برند در سال 2013 به کمپانی Belkin فروخته شد.

هم اکنون امتیاز برند لینک سیس در اختیار Belkin می باشد. این کمپانی سعی در نگه داشتن نام این برند داشت به همین منظور محصولات خود را با نام تجاری Linksys روانه بازارهای مختلف کرد.

برند لینک سیس از رقیب های اصلی برندهای زیر می باشد:

Netgear ، D-Link  ، TP-Link

محصولات تولید شده توسط کمپانی لینک سیس:

لینک سیس از آغاز فعالیت خود، محصولات متعددی را طراحی، تولید و روانه بازار کرده است. از این محصولات متعدد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع روترهای کابلی ، انواع روترهای بیسیم ، انواع سوئیچ ها ، انواع دوربین ها ، انواع ذخیره سازها ، انواع تجهیزات Voip و خیلی از محصولات مختلف دیگر...

0
نظرات
    ارسال نظر
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.