Loading...

معرفی برند وین تک

|
معرفی برند وین تک

وین تک از برندهای معروف ترکیه ای می باشد که مرکز اصلی آن در شهر آنتالیا است. تاسیس این برند شناخته شده تجاری به سال 1356 بر می گردد. برای اولین بار این برند فعالیت های خود را در زمینه ی تولید لاستیک هایی که برای زیره های کفش بسیار مورد نیاز و ضروری می باشند، شروع کرد. این برند ترکیه ای سال ها در این زمینه مشغول به فعالیت بود. همچنین وین تک برای شرکت ADO می باشد.

محصولات وین تک:

امروزه این برند معروف در تولید محصولات زیر مشغول به فعالیت می باشد:

طراحی و تولید پروفیل های UPVC

طراحی و تولید انواع مختلف درب های داخلی ساختمان که جنس مواد و متریال به کار رفته در آن ها، از کامپوزیت می باشند. (Wood PVC)

ساخت و تولید سیمان و لوله های PVC

انواع مختلف یراق آلات در صنعت درب و پنجره

این برند با استفاده از UPVC توانسته است پوششی را برای سالن های بزرگ طراحی و تولید کند.

درب سوییچی وین تک

شرکت وین تک برای تمامی این محصولات تولیدی دارای چندین کارخانه و خط تولید در قاره ها و کشورهای مختلف می باشد. قاره های اروپا، آسیا و آفریقا از این قاره ها می باشند.

این برند تجاری در کشورهای ایران، آلمان، هند، تونس، آذربایجان، روسیه و اوکراین دارای نمایندگی می باشد.

وین تک دارای بیش از هزار نیروی فعال و مجرب در کشورهای مختلف می باشد. همچنین این برند شناخته شده علاوه بر فعالیت های ذکر شده، در تاسیس و احداث نیروگاه های بادی و آبی نیز بسیار فعال و پویا بوده است.

پنجره وین تک

برند تجاری وین تک و شرکت ADO با تاسیس شرکت و اتاق های بازرگانی متعدد تواستند محصولات خود را به پنجاه کشور توسعه یافته در جهان صادر کنند.

این برند تجاری همواره تولید کننده ی بهترین نوع از محصولات خود بوده است به همین علت توانسته است به این حجم از محبوبیت دست پیدا کند و به یک شهرت جهانی برسد.

0
نظرات
    ارسال نظر
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.