Loading...

معرفی برند پاشاباغچه

|
معرفی برند پاشاباغچه

پاشاباغچه یک برند و شرکت ترکیه ای می باشد که در سال 1935 میلادی تاسیس شد. این برند در بین معروف ترین و شناخته شده ترین برندها در ساخت ظروف شیشه ای می باشد. در ابتدای شروع فعالیت این شرکت، محصولات آن در تعداد بسیار محدود بود. همچنین در ابتدا ساخت این محصولات به صورت دستی بوده است اما به تدریج و با گسترش کارها و تولیدات این شرکت، محصولات دستی جایشان را به محصولات ماشینی دادند.

پاشاباغچه که جزو گروه و شرکت شیشه جام می باشد، در تولید محصولات و ظروف شیشه ای خود از بهترین و مقاوم ترین نوع شیشه بهره می گیرد که این نشان دهنده ی کیفیت برتر این محصولات می باشد.

ست لیوان پاشاباغچه

این برند ترکیه ای در بسیاری از کشورهای دنیا، مخصوصاً ایران شناخته شده می باشد. همچنین حجم زیادی از این ظروف در کشورهای بلغارستان و روسیه تولید می شوند. فعالیت های این برند آنچنان گسترده می باشد که در حال حاضر این شرکت ترکیه ای صادر کننده ی محصولات خود به 140 کشور در دنیا است.

محصولات شرکت پاشاباغچه:

بخشی از محصولات تولید شده توسط برند ترکیه ای پاشاباغچه به صورت زیر می باشند:

سرویس چای خوری ، استکان و لیوان ، بانکه با در شیشه ای ، شکلات خوری ، ست استکان و نعلبکی ، ست پارچ و لیوان ، سینی ، ظرف سرو ، کلمن شیشه ای ، بستنی خوری ، ظرف عسل در سایزهای متفاوت ، آبلیمو خوری ، کیک خوری ، انواع ظروف پخت ، جا ادویه ای

این موارد تنها بخش کوچکی از تولیدات این شرکت می باشد و زمینه ی فعالیت این برند جهانی ترکیه ای بسیار گسترده از این چند مورد می باشد.

شکلات خوری پاشاباغچه

قیمت این محصولات در برابر کیفیتی که دارند، بسیار مناسب می باشند و تهیه کردن آن بسیار راحت است. همچنین محصولات این برند جهانی در کشور ایران بسیار زیاد می باشند؛ به همین علت به راحتی می توان آن ها را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

0
نظرات
    ارسال نظر
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.