Loading...

معرفی برند سافروتو

|
معرفی برند سافروتو

سافروتو یکی از معروف ترین برندها در زمینه ی طراحی و تولید کیف های دوربین عکاسی می باشد. این برند معروف متعلق به کشور چین است. شروع فعالیت این برند در دهه ی نود می باشد. برای اولین بار این برند چینی فعالیت های خود را در زمینه ی تولید تجهیزات عکاسی و فروشگاه اکسسوری شروع کرد و سپس کار خود را در زمینه ی کیف های عکاسی ادامه داد. این برند برای اولین بار توسط یک دانشجو طراحی شد و سپس محصولات خود را به فروش رساند.

با گذشت زمان محصولات برند سافروتو به معروفیت جهانی دست یافت. به طوری که از مصرف کنندگان اصلی کیف های دوربین عکاسی سافروتو کشور ایران می باشد.

کیف عکاسی سافروتو

 

کیف های عکاسی سافروتو به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند، این برند را تبدیل به یک برند محبوب جهانی کرده اند. از ویژگی های این کیف ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بدنه ی این کیف ها از ماده ی اولیه برزنت مرغوب می باشند ، تعبیه کردن ضربه گیر در این کیف ها به منظور صدمه ندیدن دوربین در صورت ضربات احتمالی، از ویژگی های دیگر این برند چینی است ، همچنین این کیف ها در مقایسه با کیفیتی که دارند، از قیمت مطلوب و مناسبی برخوردار هستند.

کیف های عکاسی سافروتو در سه مدل مختلف به بازار عرضه می شوند:

رودوشی ، کوله ای ، پوزه ای

سافروتو به منظور راحتی کار مصرف کنندگان در کیف های رودوشی و کوله ای، جای مخصوص برای لپ تاپ و دیگر تجهیزات طراحی کرده است.

کیف عکاسی سافروتو

شهرت اصلی این برند مربوط به سال 2005 می باشد که با طراحی یک کیف، با حجم زیادی از تقاضای پیش بینی نشده رو به رو شد.

این شهرت تا به الان ادامه دار بوده است و از انتخاب های اصلی عکاسان کیف های سافروتو می باشد.

0
نظرات
    ارسال نظر
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.