Loading...

معرفی برند زرساب

|
معرفی برند زرساب

زرساب برند و شرکت ایرانی می باشد که فعالیت های خود را در سال 1361 آغاز کرد. زمینه ی فعالیت و تولید این شرکت ظروف نچسب آشپزخانه می باشد. همچنین این برند ایرانی صادر کننده ی محصولات خود به کشورهای خارجی نیز می باشد.

سالانه شرکت زرساب محصولات زیاد و با کیفیتی را تولید می کند، به همین منظور برای راحت تر کردن کارها اقدام به تاسیس کارگاه های مختلفی کرد. این کارگاه ها به بخش های زیر تقسیم می شوند:

کارگاه ماشین سازی: هدف از ساخت این کارگاه، تولید ماشین آلات و قالب هایی بود که برای تولید ظروف نچسب مورد نیاز بود. همچنین در این کارگاه تعمیرات مورد نیاز انجام می گیرد.

 کارگاه تولید دسته جات باکالیتی: در این کارگاه دستگیره هایی که برای این ظروف نیاز می باشند، ساخته و تولید می شوند.

کارگاه و یا بخش طراحی و عکاسی: در این بخش تمام کارهایی که مربوط به طراحی محصولات، بروشورها و بسته بندی ها می باشند، انجام می گیرد.

کارگاه جعبه سازی: تمامی جعبه های کادوئی، کارتن های مادر و همچنین لمینت ها در این بخش انجام می گیرند.

همچنین این شرکت دارای یک بخشی می باشد که تمام فعالیت های مربوط به بازاریابی و همچنین فروش و توزیع محصولات می باشد. فعالیت های این شرکت آنچنان گسترده می باشد که هر ساله به بیش از هزار فروشگاه های لوازم خانگی و... محصولات با کیفیتی را عرضه می کند.

همچنین دارای مکانی برای ارائه ی خدمات پس از فروش و همچنین ضمانت نامه و گارانتی می باشد.

تولید ظروف نچسب توسط شرکت زرساب

تمامی محصولاتی که توسط شرکت ایرانی زرساب تولید می شوند از بهترین مواد اولیه که برای کشورهای اروپایی می باشند، استفاده می شود. تمامی این محصولات از تمام استانداردها پیروی کرده است. به خاطر این ویژگی ها می باشد که هم اکنون این شرکت محصولات خود را به دیگر کشورها نیز صادر می کند.

 

تولید ظروف نچسب توسط شرکت زرساب

0
نظرات
    ارسال نظر
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.