به تیم وارکالا بپیوندید

امسال با توجه به شیوع کرونا، همه ما شرایط متفاوتی را نسبت به سال‌های قبل تجربه می‌کنیم. شرایط حاضر باعث شده تا بسیاری از کسب و کارها در مسیر رشد و توسعه خود با چالش‌هایی مواجه شوند. برای همین، ما با هم یکدل شدیم تا در زمستان پیش‌رو فرصتی را برای بهبود و رشد کسب و کارها فراهم کنیم.

باهم برای رشد کسب و کارها تلاش می‌کنیم
ما از کوچک شروع کردیم اما برنامه هایمان بزرگ است
ارائه کالاهایی که نیاز مردم را بر آورده می کند هدف ماست

درباره وارکالا

فروشگاه اینترنتی وارکالا مرجع تخصصی نقد، بررسی و فروش اینترنتی کالاهای مختلف به شمار می رود. وارکالا با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان وارکالا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت وارکالا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان وارکالا است. همواره یکی از اولویت‌های وارکالا، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز مشتریان با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای وارکالا بسیار مهم است که مشتریان آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. وارکالا از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید  (پیش، حین و پس از خرید) بیشترین ارزش را برای مشتریان خود قائل شود. وارکالا با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های وارکالا محسوب می‌شود. وارکالا با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با به کارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و وارکالا نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت وارکالا و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ ترین موضوعات در وارکالا بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت وارکالا ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

رای فرصت هایی که داریم ، تشخیص وظیفه ای که در قبال این ماموریت داریم و سپاسگزار بودن از مشتریان ، فروشندگان و همکارانمان

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تجربه ای که به مشتریان ، فروشندگان و کارمندان خود ارائه می دهیم فوق العاده باشد. ما گوش می دهیم ، و همه تلاش خود را می کنیم تا هر طور می توانیم کمک کنیم.

ما سخت کار می کنیم تا کارهای بزرگ انجام شود و می دانیم انجام کار بهتر از کامل است ، صحبت ارزان است بنابراین ما بر ارائه نتایج معنی دار و قابل اندازه گیری تمرکز می کنیم.


قوانین و شرایط همکاری با تیم وارکالا
هزینه خدمات وارکالا:
هزینه خدمات فقط 10000 تومان هست برای(بسته بندی-انبارداری) ثابت هست
هزینه ارسال:
تهران
هزینه ارسال کالا به مشتری بافروشنده هست و هزینه های ارسالی که از مشتری عزیز گرفته می شود به هزینه های جانبی فروشنده کمک می کند.
مثلا:اگر از مشتری هزینه ارسال 20000 تومان دریافت شود و هزینه ارسال به یک منطقه ای 50000 تومان شود، از فروشنده 30000 تومان دریافت می شود.
شهرستان
فقط 10000 تومان از فروشنده گرفته می شود و هزینه ارسال و غیره گرفته نمی شود.
مرجوعی در ارسال:
اگر کالایی مرجوع شود از فروشنده هزینه ارسال دریافت نمی شود و هزینه های رفت و برگشت با وارکالا است.
حق کمیسیون با توجه به قیمت کالا 1 تا 3 درصد و تا سقف 100000 تومان است.
کالایی با مبلغ زیر 1 میلیون تومان کمیسیون 3 درصد دریافت می کند.
کالایی با مبلغ زیر 2 میلیون تومان کمیسیون 2 درصد دریافت می کند.
کالایی با مبلغ زیر 3 میلیون تومان کمیسیون 1 درصد دریافت می کند. 
توجه: اگر کالایی مبلغ کمیسیونش به 100000 تومان برسد هزینه های جانبی مثل بسته بندی، انبار داری، خدمات و ارسال از فروشنده دریافت نمی شود.
رویه تسویه حساب:
تسویه حساب 7 روز بعد از تحویل سفارش به مشتری انجام می شود.
مرجوعی ها:
اگر کالایی توسط مشتریان وارکالا مرجوع شود، با تایید فروشنده کالا در قسمت اپن باکس وارکالا قرار میگیرد. هزینه خدمات و ارسال از فروشنده دریافت می شود ولی حق کمیسیون دریافت نمی شود.
کالا در انبار:
تمامی کالا های موجود در سایت فروشگاه اینترنتی وارکالا در انبار موجود می باشد. فروشندگان نیز برای فروش محصولات خود از طریق وارکالا حتما باید کالاهای خود را به انبار ما ارسال کنند. وارکالا حدود 3 سال است که فعلیت خود را آغاز کرده در طی این مدت تنها 1 سفارش لغو شده آن هم به علت مشکلات سیستمی داشته است. مشتریان وارکالا با خیال آسوده از ما خرید می کنند چون می دانند که تمامی کالاها در انبار موجود است. حفظ اعتماد مشتریان برای ما یک اصل ضروری است. 
نکته مهم: وارکالا تمام کالاهای شما را بدون هیچ گونه هزینه انبار داری نگهداری می کند.
توجه: اگر کالایی در انبار وارکالا دچار آسیب دیدگی شود، وارکالا تمام هزینه خسارت وارد شده را به فروشنده پرداخت می کند.

به تیم وارکالا بپیوندید

نظرات