رویه های بازگرداندن کالا

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

همه ی تلاش ما در وارکالا این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد، با این وجود ممکن است پس از خرید، به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر، در مدت 7 روز بعد از دریافت کالا، برای بازگرداندن آن اقدام کنید.

شرایط اولیه

همه ی کالاهای بازگشتی در شرایط اولیه، همراه جعبه ی محصول و برچسب وارکالا ، وارسازان روی جعبه باشد و شماره سفارش یا فرم درخواست مرجوعی ارائه شود.

جعبه محصول

جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

محصولات بهداشتی

همه محصولات حساسیت محور و محصولاتی که حساسیت بهداشتی دارند (مانند لوازم آرایشی بهداشتی ، خوراکی ها و لباس زیر)، در صورت باز شدن پلمپ کالا امکان بازگشت ندارند.

نصب توسط نمایندگی

کالاهای نیازمند نصب( مانند یخچال، کولر و …) توسط نمایندگی مجاز، نصب و راه اندازی شود در غیر اینصورت از شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش وارکالا خارج میشود.

کد تخفیف

در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید ، از منظر قانونی کد تخفیف موردنظر مجدد قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا، تنها اصل پول پرداختی برای کالا بازگردانده خواهد شد.

کفش و پوشاک

کفش و پوشاک در وضعیت اولیه و نو باشند. هیچگونه آثار استفاده (مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن) وجود نداشته باشند و تگ برند، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

کارت هدیه

کارت های هدیه وارکالا امکان بازگرداندن ندارند

شرایط بازگشت کالا

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش وارکالا جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
– درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس Info@warkala.com ایمیل کنید یا به شماره واتساپ 09120348213 ارسال کنید.
– اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id)یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان وارکالا امکان تست آن را داشته باشند.

– در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از فقط پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز پس کرایه را نمی پذیرند،تصویر رسید پستی را برای ما ارسال کنید.

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

از طریق واتساپ به شماره: 09120348213

از طریق تماس به شماره: 02128421177 – 02128423413 – 02128423886

بازخوردها